Българско SP общество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българско SP общество

Bulgarian soccerproject community.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 относно SPMT

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
sharky07
User
sharky07


Брой мнения : 13
Join date : 21.07.2008
Age : 43

относно SPMT Empty
ПисанеЗаглавие: относно SPMT   относно SPMT Icon_minitimeПон Юли 21, 2008 6:16 pm

здравейте.някой може ли да ми каже със сигурност до колко е точна информацията в SPMT за отделните играчи?имам предвид колко добър ще стане някой ден.предварително благодаря и успех на всички (брей много емотикони.кой да плясна за завършек?!) cheers
Върнете се в началото Go down
http://ss-home.hit.bg/
dsarmov
Moderator



Брой мнения : 23
Join date : 14.07.2008

относно SPMT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: относно SPMT   относно SPMT Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 12:28 am

Не съм виждал SPMT да греши при изчисляването на скритото умение повече от 3 процента. А за рейтинга и представянето (както и за скритото умение) прогнозата е толкова по-точна, колкото повече умения има максимизирани.
Максимумите на уменията варират от 50 до 100 (за издържливостта е май 70-100). Ами SPMT смята максималния рейтинг при стойности 100 за всички умения които не са максимизирани. А минималния го смята при възможно найниските стойности т.е. обикновенно 50.
Играчите обикновенно стигат рейтинг (и представяне) някъде по средата между минималните и максимални стойновсти.
Върнете се в началото Go down
 
относно SPMT
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българско SP общество :: Играта :: Общи дискусии-
Идете на: