Българско SP общество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Българско SP общество

Bulgarian soccerproject community.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Отбор Нашествие

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GodFatheRR81
User



Брой мнения : 7
Join date : 25.08.2008

Отбор Нашествие Empty
ПисанеЗаглавие: Отбор Нашествие   Отбор Нашествие Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 8:03 am

Здр. отбора ми се казва Нашиствие в група G.686 и искам да алармирам , че някой е влизал в отбора ми . В момента е пуснал двама от младите ми и перспективни играчи за продан . Отделно това и постоянно ми сменя тактиките на мачовете .

Моля за помощ .
Върнете се в началото Go down
dsarmov
Moderator



Брой мнения : 23
Join date : 14.07.2008

Отбор Нашествие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Нашествие   Отбор Нашествие Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 8:46 am

Смени си паролата.
Върнете се в началото Go down
vencimir
User



Брой мнения : 13
Join date : 14.07.2008
Местожителство : Sofia

Отбор Нашествие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Нашествие   Отбор Нашествие Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 9:59 am

Може да имаш някоя програмка в компютъра .Провери,че и да смениш парота пак ще я научи.
Върнете се в началото Go down
GodFatheRR81
User



Брой мнения : 7
Join date : 25.08.2008

Отбор Нашествие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Нашествие   Отбор Нашествие Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 4:55 pm

vencimir написа:
Може да имаш някоя програмка в компютъра .Провери,че и да смениш парота пак ще я научи.

Каква програмка да имам ? пък и като сменя паролата пак изгарям с двамата играчи .
Върнете се в началото Go down
vencimir
User



Брой мнения : 13
Join date : 14.07.2008
Местожителство : Sofia

Отбор Нашествие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Нашествие   Отбор Нашествие Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 5:19 pm

Ми такава,която запаметява какво натискаш на клавиатурата,може някой приятел да се е избазикал.Колкото до играчите не можеш да ги върнеш,но ако са млади и добри ще вземеш достатъчно пари да си купиш нови.Благодарение на такава програма сам си гледам детето сега,а ти се вайкаш за двама играчи.Такъв е животът,но наистина си смени паролата и не само тука.
Върнете се в началото Go down
GodFatheRR81
User



Брой мнения : 7
Join date : 25.08.2008

Отбор Нашествие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Нашествие   Отбор Нашествие Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 7:25 pm

Не може просто ей така да изгоря с двама играчи . Няма ли вариант да се застопорят тезе трансфери ?
Върнете се в началото Go down
dsarmov
Moderator



Брой мнения : 23
Join date : 14.07.2008

Отбор Нашествие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Нашествие   Отбор Нашествие Icon_minitimeЧет Ное 20, 2008 9:00 am

Ами ако някой ти е влизал в отбора няма как шерифите да разберат кой от двамата е истинския собственик на отбора. Работа на потребителите е да пазят личната си информация. Затова едва ли някой ще тръгне да се занимава с такъв проблем.
Все пак венцимир е прав. Провери за някакъв следящ софтуер на компютъра си и помисли дали не си се доверил на някой "приятел".
Върнете се в началото Go down
GodFatheRR81
User



Брой мнения : 7
Join date : 25.08.2008

Отбор Нашествие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Нашествие   Отбор Нашествие Icon_minitimeЧет Ное 20, 2008 5:12 pm

dsarmov написа:
Ами ако някой ти е влизал в отбора няма как шерифите да разберат кой от двамата е истинския собственик на отбора. Работа на потребителите е да пазят личната си информация. Затова едва ли някой ще тръгне да се занимава с такъв проблем.
Все пак венцимир е прав. Провери за някакъв следящ софтуер на компютъра си и помисли дали не си се доверил на някой "приятел".

А как мога да разбера за такъв следящ софтуер ? Какво представлява ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отбор Нашествие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор Нашествие   Отбор Нашествие Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отбор Нашествие
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Българско SP общество :: Играта :: Нередовни отбори-
Идете на: